Sıkça Sorulan Sorular

Etkinlik Oluştur linki üzerinden gösterilen adımları takip etmeniz yeterlidir.

Hayır. 30 gün yani 1 takvim ayı içerisinde sadece 1 etkinlik düzenleyebilirsiniz.

Eğer etkinlik oluşturacaksanız üyelik zorunludur. Farklı bir etkinlik için mama alımında bulunacaksanız üyelik gerekli değildir.

Evet. 16 yaşından küçükler etkinlik oluşturamazlar. Belirtilen yaş altında olan ve etkinlik oluşturmak isteyen kişiler, 16 yaş ve üzeri kardeş ya da Anne & Baba eşliğiyle etkinlik oluşturabilirler.

Etkinlik için belirlediğimiz birkaç başlık var lakin bu başlıklara uyulmak zorunlu değildir. Özel gün gözetmeksizin de etkinlik oluşturabilirsiniz. Kurumlar sosyal sorumluluk kapsamında etkinlik düzenleyebilirler.

Hayır. En az 7, en fazla 15 gün sürecek etkinlik oluşturabilirsiniz. Tavsiyemiz 7-10 gün süreli etkinliklerdir.

Evet, oluşturabilirsiniz. Etkinlik oluştur alanından istenilen bilgileri eksiksiz girmeniz yeterlidir.

Etkinlikler www.imecemama.com sitesinde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılmaktadır. Ayrıca site üzerinden sosyal medya hesabında paylaşabileceğiniz kısa yol linklerini de kullanabilirsiniz. Tavsiyemiz sıklıkla sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yaparak etkileşimi arttırmanızdır.

Hayır. Etkinlik tamamlandıktan sonraki ilk iş gününde ürünler hazırlanır ve 3 iş günü içerisinde sevkiyatı tamamlanır.

Türkiye’nin en büyük markalarından olan Lider pet’in ürünleri tercih edilmektedir.

Sokak hayvanları için besleme yapan dernek ve gönüllüler kumbara oluşturabilirler.

Site üzerinden yapılan tüm işlemlerde kredi kartı bilgileriniz kayıt altına alınmaz. Çözüm ortağımız Türkiye’nin önde gelen ödeme kuruşlarından biri olan PAYTR’dir. PAYTR alt yapısı ile güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

www.imeceshop.com hayvan dostu bir sitedir. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışveriş gelirlerinin bir bölümü sokak hayvanları için hizmet veren dernek ve gönüllülere aktarılmaktadır. Evcil hayvan mamaları, tasarım aksesuarlar vb. birçok ürüne ulaşabilirsiniz.